Hizmetlerim

Logo, Kurumsal Kimlik ve tüm basılı işler...

Logonuzu, Kurumsal kimliğinizi, web sitenizi tasarlar, firmanızı ya da kurumunuzun markasını isimlendirir ve stratejisini çizip, rakiplerinize karşı sizi hazırlarım.

Marka Donumlandırma, Değerlendirme, Geliştirme...

İşinizde; gelecek, yükselme ve büyük bir hedef kitle istiyorsanız firmanızı kurumsallaştırmalısınız. Bu nedenle kurumsala, kurumsal kimliğe önem verin ve kurumsal kimliğinizi en profesyonel şekilde yaptırın... "İyi bir kurumsal istiyorum, nasıl yaptırabilirim?" diyorsanız iletişim bölümünden bana ulaşın.

Dergi, Katalog, Bülten gibi çok sayfalı işler...

Aylık ya da haftalık çıkacak çok sayfalı işlerinizde de kaliteli olmak üzere kurumsal düzeyde tasarımlar yapabilir, işin tasarımından baskısına, baskısından teslimine kadar hizmet verebilirim.

Web sitesi, Mailing, Hosting & Domain hizmetleri...

Artık en ufak firmaların dahi internet sitesi var ve değişen kanun yasaları ile birlikte; firmalar için web sitelerini zorunlu hale getiriyor... İyi bir web sitesi sayesinde satışlarınızı artırabilir, geniş dünya ve Türkiye pazarına kendinizi tanıtabilirsiniz... Bu konuda ise; size tasarımı güçlü, iyi bir web site yapabilir, mailing açabilir ve domain-hosting hizmeti sağlayabilirim.

Profesyonel Fotoğraf Çekimleri, Retouching & Fotoğraf Editörlüğü...

Üniversitede yıllarımda, dünya'da en iyi 100 fotoğrafçıdan biri olan ve Türkiye'nin en iyi fotoğrafçılarından biri olarak gösterilen bir fotoğrafçıdan aldığım eğitimle ve kullandığım makinanın kalitesine ve profesyonelliğine güvenerek fotoğraf çekimlerinizi de üstlenebilirim... Çektiğim fotoğrafları sitenizde, katalogta, broşürde vs. yüksek ölçülü dev duvar giydirmelere kadar her türlü mecrada kullanabilirsiniz.

Tv Reklam Kurgusu, Radyo Spotları, Senaryo, Intro,

Showreel ve Videoklip hazırlama...

Tv teklam kurgusu, radyo spotu ve senaryo gibi teknik ekipman gerektirmeyecek mecralarda tanıtabilir, tanıtım introsu, animasyon, uzun ve kısa metrajlı reklam videoları hazırlayabilirim.

Sosyal Medya Yönetimi ve Sosyal Medya Tüm Reklam Mecraları

Artık birçok firma sosyal medyaya verdiği ağırlık ve yaptığı yatırım ile çok büyük paralar kazanabiliyor... Sizde dahil olun ve facebook'ta, twitter'da, instagram'da, google'da sizi tanıtalım. Kurumsal ve kaliteli sayfalar oluşturup, ürünlerinizin ve sizin popülaritesini artıralım... Peki "Ne kadar tecrübelisin?" diyorsanız; size kurumsallaştırdığım onlarca sayfayı göndereyim ya da aşağıdaki sosyal medya hesaplarımda binlerce takipçiye sahip olduğumu görün.

2016 | Sitenin tüm hakları şahsıma aittir.